zachmurzenie duże
12°
12°
czwartek
Reklama
fot. Szkoła Podstawowa nr 2 w Koniecpolu
Wszechstronny uczeń – na drodze do lepszej przyszłości w Gminie Koniecpol
30 marca 2021 r. | 12:17
0

Trwa rekrutacja uczestników do projektu "Wszechstronny uczeń – na drodze do lepszej przyszłości w Gminie Koniecpol". Rodzice oraz opiekunowie uczniów i uczennic mogą składać dokumenty w sekretariatach szkół objętych projektem: w Szkole Podstawowej nr 1 im. Hetmana Stanisława Koniecpolskiego w Koniecpolu i w Szkole Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Koniecpolu.

W ramach projektu będą realizowane bezpłatne zajęcia dodatkowe dla uczniów i uczennic.

W pierwszym etapie rekrutacji do 31 marca br. należy złożyć podpisany formularz zgłoszeniowy i oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych. Przed złożeniem dokumentów zgłoszeniowych prosimy zapoznać się z regulaminem rekrutacji.

Niezbędne dokumenty związane z procesem rekrutacji oraz regulamin rekrutacji dostępne są poniżej.

pliki do pobrania:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *