zachmurzenie duże
26°
24°
wtorek
Reklama
ŚlUW
Wydłużona obsługa paszportowa w Częstochowie
24 czerwca 2021 r. | 10:12
0

Z uwagi na duże zainteresowanie klientów obsługa paszportowa w Oddziale Paszportowym w Katowicach oraz Terenowych Delegaturach Paszportowych w Bielsku–Białej i Częstochowie w czwartki odbywać się będzie w wydłużonych godzinach. Złożenie wniosku lub odebranie gotowych dokumentów paszportowych będzie w tym dniu możliwe w Katowicach, Bielsku-Białej i Częstochowie od 7.30 do 18.00.

Przypominamy, że złożenie wniosku lub odbiór paszportu możliwe są jedynie po wcześniejszym umówieniu wizyty poprzez internetowy system rezerwacji, który dostępny jest pod adresem http://rezerwacja.slask.eu.

UWAGA: odbiór paszportu będzie także możliwy – w miarę wolnych miejsc – bez wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty, jednakże jedynie rezerwacja internetowa daje gwarancję przyjęcia w ustalonym podczas rezerwacji dniu.

Przypominamy też, że złożenie wniosku lub odbiór paszportu są możliwe również w punkcie paszportowym w Pszczynie – po umówieniu wizyty za pośrednictwem systemu Starostwa Powiatowego e-kolejka (https://kolejka.powiat.pszczyna.pl), a bez konieczności wcześniejszego umawiania wizyty – w Terenowej Delegaturze Paszportowej w Sosnowcu oraz w punktach paszportowych w: ZabrzuBytomiuTarnowskich GórachTychachGliwicachRybniku, RaciborzuŻorachJastrzębiu-ZdrojuWodzisławiu Śląskim. /ŚlUW/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *