zachmurzenie duże
12°
10°
poniedziałek
Reklama
Z kamerą po opuszczonym zakładzie płyt pilśniowych w Koniecpolu
09 grudnia 2020 r. | 12:05
5

Jak obecnie wygląda w środku opuszczony zakład płyt pilśniowych w Koniecpolu? Czy to dobre miejsce do zwiedzania? Z kamerą w tym zakładzie była ekipa Urbex, której materiał wideo możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 5 odpowiedzi na “Z kamerą po opuszczonym zakładzie płyt pilśniowych w Koniecpolu”

 1. Były pracownik KZPP pisze:

  Bardzo dużo niestety nieścisłości. Mogliście wziąć jakiegoś przewodnika, na przykład po lewej stronie budynek magazynu nr 2 z kanałami ale nie do samochodów tylko stała tam formatyzerka do cięcia płyty.,a te kanały to miejsce po stołach.

  17
 2. Joszko Broda pisze:

  Oświetlenie świąteczne to jakaś żenada w tym roku… oddajta kasę za niby delegacje to na nowe światełka wystraczy..

  65
 3. Katrina pisze:

  A moze by tak z kamera po urzedzie przeleciec. Dopiero powstalby serial komediowy…a moze jednak dragikomedia. Z szefami w rolach glownych…pt Jak rujnujemy gmine nie rujnujac naszego zycia prywatnego…..nasze kieszenie wciaz pelne….

  15
 4. Max pisze:

  KZPP miały być Irlandią dla ludzi w obietnicach obecnie urzędujących a tu kieszenie pełne mają ale chłopcy z ferajny a społeczeństwo bez pracy i pustka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *