zachmurzenie umiarkowane
15°
12°
niedziela
Reklama
fot. policja.pl
Za brak maseczki w lokalnych marketach dostali kilkusetzłotowe mandaty!
30 czerwca 2020 r. | 12:48
3

Policja z Koniecpola w ostatnim czasie dokonuje wielu interwencji w związku z nieprzestrzeganiem reżimu sanitarnego na terenie gminy. Policja od 1 maja podjęła łącznie 127. interwencji, a część z nich zakończyła się wysokimi mandatami.

Interwencje dotyczyły nieprzestrzegania przez mieszkańców zakrywania nosa i ust, głównie w sklepach wielkopowierzchniowych na terenie gminy. Policjanci z Koniecpola część osób ukarali mandatami pieniężnymi w wysokości kilkuset złotych.

W związku z powyższym, uprasza się mieszkańców o zasłanianie twarzy w miejscach publicznych.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Za brak maseczki w lokalnych marketach dostali kilkusetzłotowe mandaty!”

 1. Anna pisze:

  A co z ludźmi którym nie wolno nosic maseczki ze wzgledow zdrowotnych

  12
  1
 2. Zaks pisze:

  Dokładnie. Ja na przykład mam astmę i mam spore problemy z oddychaniem.. dokumentacja jest u lekarza

  5
  1
 3. Gosc pisze:

  To proszę sobie zakupić przylbice, a nie głupio się tłumaczyć, ze astma. Jakby kase dawali za to, ze ktos ma maseczke to mielibyscie gdzies swoje choroby. Komu Wy chcecie zrobic na zlosc? W sklepie spedzacie pol dnia, ze nie wytrzymacie tych 15min w maseczce? Wolne zarty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *