zachmurzenie umiarkowane
14°
12°
niedziela
Reklama
Zakończyła się budowa kanalizacji w Słowiku
24 września 2021 r. | 12:33
0

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol Ryszard Suliga poinformował, że w związku z zakończeniem inwestycji pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej i sieci wodociągowej w dzielnicy Słowik w ramach kontynuacji etapu I budowy kanalizacji w Koniecpolu” Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol informuje mieszkańców: ul. Wesołej, ul. Willowej, ul. Słowik, ul. Bukowej, ul. Brzozowej, ul. Topolowej, ul. Akacjowej, ul. Jodłowej, ul. Górnej (od skrzyżowania z ul. Słowik do skrzyżowania z ul. Wąską), ul. Łąkowej (od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej do posesji nr 24 przy ul. Łąkowej) o możliwości podłączenia poszczególnych posesji do nowo wybudowanej sieci kanalizacji sanitarnej.

Przed przystąpieniem do robót związanych z podłączeniem instalacji wewnętrznej z wybudowanym przyłączem na własnej posesji, należy dokonać uzgodnienia z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunalnym w Koniecpolu, ul. Zachodnia 30/40 tel. 34/3540410.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *