zachmurzenie duże
11°
10°
czwartek
Reklama
fot. Szkoła Podstawowa nr 2 w Koniecpolu
Zmiany w dodatkach dla nauczycieli w gminie Koniecpol
02 stycznia 2023 r. | 12:55
0

Rada Miejska w Koniecpolu podjęła uchwałę w sprawie zmiany uchwały NR XXVII/179/09 Rady Miejskiej w Koniecpolu z dnia 26 marca 2009 r. w sprawie ustalenia regulaminu określającego niektóre zasady wynagradzania za pracę oraz zasady przyznawania nauczycielom zatrudnionym w oświatowych jednostkach organizacyjnych na terenie Gminy Koniecpol dodatków do wynagrodzenia, nagród i dodatków socjalnych.

W uchwale Nr XXVII/179/09 Rady Miejskiej w Koniecpolu z dnia 26 marca 2009 r. w sprawie ustalenia regulaminu określającego niektóre zasady wynagradzania za pracę oraz zasady przyznawania nauczycielom zatrudnionym w oświatowych jednostkach organizacyjnych na terenie Gminy Koniecpol dodatków do wynagrodzenia, nagród i dodatków socjalnych, dokonuje się zmiany:
§ 7. lit. a) który otrzymuje następujące brzmienie: opiekuna stażu lub mentora w wysokości 100,00 zł miesięcznie za każdego nauczyciela stażystę lub nauczyciela odbywającego przygotowanie do zawodu powierzonego opiece.

Szczegóły TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *